KONST / Litografier / Färglitografier 14498119
nr 1449 8119
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografier, Tripdyk. Signerad, numrerad 38/80, daterad 64cm, yttermått inklusive ram: 48x150cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:06:57
350 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér